Lag og organisasjoner

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Lag og organisasjoner i landbruket i Oppdal med kontaktperson
NavnKontaktpersonTelefonE-post
Dindal sameie Elisabeth Uv 901 51 4 00 elisabeth.uv@oppdal.com
Dyrevernsnemda for Gauldal Mattilsynet avd Gauldal 06040  
Fagerhaug grunneierlag Ingebrigt Haugset 72 42 35 33  
Felleskjøpet Agri SA Avd. Oppdal 72 40 49 20 per.volden@felleskjøpet.no
Fjellregionen pelsdyravlslag Olav Martin Mellemsæter 958 78 556 omellems@gmail.com
Folkeaksjonen for ny rovdyrpolitikk Ola Arne Aune 72 42 41 78 aksjonen@rovdyr.org
Geno Oddvar Hindseth 72 42 34 14  
Hovden sameie John Bjørndal Volden 972 41 536  
Kinnpiken grunneierlag Iver Bjørndalssæter 909 65 831  
Landbrukets HMS tjeneste Avd. Nor/Melhus/Nordøsterdalen 970 79 778 lars.uvslokk@nlr.no
Lønset bondelag

Magnus Grøtan Heggstad

911 10 169

heggis83@gmail.com

Lønset grunneierlag Odd Arne Hoel 901 40 386 odd.arne.hoel@oppdal.com
Mattilsynet Avdeling Gauldal 22 40 00 00 postmottak@mattilsynet.no
Midt norsk fôr SA Avd. Oppdal 922 33 749  
Norsk landbruksrådgivning Trøndelag Kontorsted Oppdal

955 57 932

970 79 006

torhild.svisdal.mjoen@nlr.no

anne.karin.botnan@nlr.no

Nortura Medlemssenter Malvik 80 03 03 03 medlem@nortura.no
Oppdal avløserlag Janne Gravem 960 13 669 oppdal.avloserlag@n-lt.no
Oppdal bonde og småbrukerlag Ola Krokann 72 42 35 16 ola.krokann@oppdal.com
Oppdal bygdekvinnelag Toril Fløystad Dørum 901 16 140  
Oppdal bondelag Kari Toftaker 975 39 790 kari.toftaker@oppdal.com
Oppdal bygdealmenning Ingolf Røtvei 72 42 02 77 post@oppdalbygdealmenning.no
Oppdal dyreklinikk   72 42 17 00 oppdal.dyreklinikk@oppdal.com
Oppdal hagelag Randi Meland 976 80 806  
Oppdal produsentlag Per Hindseth 934 10 520 perhin@online.no
Oppdal sau og geit Aud Marie Bøe 986 21 202 audmarieboe@gmail.com
Rennebu-Oppdal skogeierlag Nils Petter Gundersen 913 21 234 nils-p-g@frisurf.no
Statens naturoppsyn Tord Bretten 959 11 774 tord.bretten@miljodir.no
Stenseslia sameie Geir Håkon Steinsheim   geir@wellcom.no
Studieforbundet næring og samfunn Torhild Svisdal Mjøen 955 57 932 torhild.svisdal.mjoen@nlr.no   
TINE rådgivining og medlem   51 37 15 00 medlem.midt@tine.no 
Tronda - Håmmårbekken grunneierlag Asbjørn Sletten Stølen 905 60 834 stolen@oppdal.com
Vinstradalen og Loe utmarkslag Stein Outzen 913 94 989 stein.outzen@oppdal.com

Hjelp oss å holde lista oppdatert! Har du oppdateringer eller tilføyelser til lista over lag og organisasjoner tilknyttet landbruket i Oppdal vennligst kontakt Oppdal kommune.


Publisert: 28.01.2016 13:22
Sist endret: 28.01.2016 13:55