Kulturadministrasjonen

Kulturadministrasjonen i Oppdal kommune er organisert under enheten plan og forvaltning og driver saksbehandling, planarbeid, tilskudd mv. Oppdal kulturhus har ansvar for den utøvende kulturen (bibliotek, fritidsklubb, galleri mv.).

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Oppdal kulturhus KF

Oppdal kulturhus er et kommunalt foretak som har ansvar for drift av kulturskole, bibliotek, ungdomsklubb, badeanlegg, kino, scene, fritidsklubb og Oppdalsmuseet.

Les mer på hjemmesidene til Oppdal kulturhus og Oppdalsmuseet

Kontaktperson Stilling Kontaktinfo
Inge Lauritzen Daglig leder                               tlf: 41846435
e-post: inge.lauritzen@oppdal.kommune.no
Morten Haagensen Kinosjef tlf: 97197060
e-post: morten.haagensen@oppdal.kommune.no
Claus Christian Hansen Bibliotekssjef tlf: 91187238
e-post: claus.hansen@oppdal.kommune.no
Heidi Pawlik Carlson Avd. leder Oppdalsmuseet tlf: 91644172
e-post: heidi.carlson@oppdal.kommune.no
Tone Norbeck Kulturskolerektor tlf: 90204336
e-post: tone.norbeck@oppdal.kommune.no
Siv Anita Rise Avd. leder ungdomsklubb tlf: 90191086
e-post: siv.rise@oppdal.kommune.no
Guri Hoksen Bookingansvarlig tlf: 47371481
e-post: guri.hokseng@oppdal.kommune.no

Plan og forvaltning

Kulturadministrasjonen i enhet Plan og forvaltning saksbehandler blant annet innenfor områdene spillemidler, lov- og tilskuddsforvaltning, samt andre oppgaver innenfor kultur-, idrett-, og friluftslivsforvaltning.

Kontaktinformasjon:

Kontaktperson Stilling Kontaktinfo
Sjur Vammervold  Kulturkonsulent                                        tlf: 90695579
e-post: sjur.vammervold@oppdal.kommune.no
Gro Aalbu          Fagleder landbruk, miljø og kultur tlf: 91896051
e-post: gro.aalbu@oppdal.kommune.no 

Publisert: 17.03.2016
Sist endret: 29.01.2018 15.18