Om oss

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Kontaktinformasjon

Sentralbord: 72 40 10 00

Telefaks: 72 40 10 01

E-post til kommunen:
post@oppdal.kommune.no (dokumenter, brev, søknader ol sendes hit)

servicetorg@oppdal.kommune.no

Ansatte i Oppdal kommune - søkbar oversikt

Besøksadresse

Rådhuset
Inge Krokannsveg 2
7340 Oppdal

Fakturaadresse

E-post:
fakturamottak@oppdal.kommune.no

Post:
Oppdal.kommune
Fakturamottak
Inge Krokannsveg 2
7340 Oppdal

Organisasjonsnummer

964 983 003

Kommunenummer

5021, gjelder fra 1.1.2018

Skatteoppkreveren i Oppdal og Sunndal

Besøksadresse:
Rådhuset, Romsdalsvn. 2,
Sunndalsøra

Telefonnummer: 71 69 90 00

E-postadresse: postmottak.skatt@sunndal.kommune.no

Postadresse:
Skatteoppkreveren i Oppdal og Sunndal
Postboks 94
6601 Sunndalsøra

Kontonummer

Bankgirokonto: 4202 44 62220

Konto for skatt: 6345 06 16348

Innkjøpsreglement - Oppdal kommunes retningslinjer for innkjøp

Oppdal kommune har vedtatt retningslinjer for innkjøp. Disse gjelder også for Oppdal Kulturhus KF.

Kommunens organisasjon

Kommunen er organisert i flat struktur, med rådmann, sentraladministrasjon og 11 enheter.

Rådmann Dagfinn Skjølsvold  e-post: dagfinn.skjolsvold@oppdal.kommune.no Tlf 72 40 11 85 Mob 970 79 793
Enhet Enhetsleder E-post Telefon
Plan og forvaltning Ane Hoel ane.hoel@oppdal.kommune.no 72 40 18 01 / 474 65 972
Tekniske tjenester Thorleif Jacobsen thorleif.jacobsen@oppdal.kommune.no 72 40 16 43 / 970 79 813
Helse og familie Hanna Westman hanna.westman@oppdal.kommune.no 72 40 13 10 / 957 76 774
Midtbygda og Lønset oppvekstsenter Kjell Jørstad Braut kjell.braut@oppdal.kommune.no 72 40 17 40 / 415 60 522
Drivdalen oppvekstsenter Beate Lauritzen  beate.lauritzen@oppdal.kommune.no  917 32 765 
Hjemmetjenestene  Lill Wangberg  lill.wangberg@oppdal.kommune.no  72 40 13 53 / 412 67 349
Oppdal helsesenter  Turi Teksum turi.teksum@oppdal.kommune.no 72 40 14 04 / 951 12 6 81
Oppdal ungdomskole  Håvard Melhus  havard.melhus@oppdal.kommune.no  72 40 12 01 / 916 24 461 
Aune barneskole  Øyvind Melhus  oyvind.melhus@oppdal.kommune.no  72 40 12 75 / 481 13 066 
Kommunale barnehager  Ann Kristin Rosset  ann.rosset@oppdal.kommune.no  72 40 18 86 
       

Sentraladministrasjonen består av:

Økonomiavdelingen:  Økonomisjef Svein-Erik Bjerkan, e-post: svein.bjerkan@oppdal.kommune.no  tlf 72 40  11 60 / 952 63 163
Post, arkiv og sekreteriat (Pas): Leder Gerd Måren, e-post: gerd.maren@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 11 05
IKT-avdeling: Leder Jan Ove Henriksen, e-post: jan.henriksen@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 18 51 / 908 35 232
Servicetorget: Leder Turid Dørrum, e-post: turid.dorum@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 10 80
Lønn: Personalsjef Magni Øveraas, e-post: magni.overaas@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 11 80 / 908 24 734
Utvikling:Utviklingsleder Jan Kåre Husa, e-post jan.husa@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 11 92 / 415 45 054
Rådgiver Helse: Frøydis Lindstrøm, e-post: froydis.lindstrom@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 11 90 / 996 42 934
Rådgiver Oppvekst: Dordi Aalbu, e-post: dordi.aalbu@oppdal.kommune.no, tlf 72 40 18 10 / 917 23 874

 

Mål, visjoner og verdier

Oppdal kommune sin viktigste oppgave og målsetting er å legge grunnlag for at alle skal oppleve god livskvalitet i Oppdal. Kommuneplanens samfunnsdel.pdf setter derfor fokus på livskvalitet i Oppdal framover, og peker på tre faktorer for at vi skal kunne lykkes med å oppnå god livskvalitet. 

      • Folkehelse                               
      • omsorg
      • stedsutvikling.

 

Etiske retningslinjer

Etiske retningslinjer vedtatt 05032014.pdf

Arbeidsgiverstrategi

Arbeidsgiverstategi vedtatt 2012

IKT - strategi

IKT - strategi


Publisert: 22.01.2016 09:09
Sist endret: 22.01.2016 09:09